• Specjalistyczna pasta do zębów

  • specjalistyczna pasta do zębów

Poszukiwanie specjalistycznej pasty do zębów może okazać się dosyć problematyczne – większość produktów dedykowanych jest do walki z konkretnymi, najpopularniejszymi problemami z uzębieniem. Co robić, jeśli tych problemów pojawia się kilka naraz? Z pomocą przychodzi SeptOral pasta, która jest idealna w przypadku leczenia paradontozy, ochrony zębów przed próchnicą i powstawaniem kamienia nazębnego.

Właściwości specjalistycznej pasty SeptOral na kamień i krwawiące dziąsła?

Główna różnica pomiędzy wyrobami medycznymi a pastami dostępnymi m.in. w drogeriach polega na większym skoncentrowaniu substancji aktywnych. W przypadku pasty SeptOral możemy mówić aż o 6 aktywnych składnikach, takich jak:

  • mleczan glinu
  • tauryna
  • chlorheksydyna
  • cytrynian cynku
  • kwas hialuronowy
  • fluor

Dzięki zawartości wyżej wymienionych substancji aktywnych pasta do zębów na krwawiące dziąsła może z powodzeniem zastąpić wszystkie inne pasty, wspomagające leczenie takich problemów, jak paradontoza, próchnica, krwawiące dziąsła i ochrona przed osadzaniem się kamienia nazębnego.

Działanie specjalistycznej pasty do zębów na kamień

Pasta SeptOral skutecznie zabija powstałe już w jamie ustnej bakterie i hamuje rozwój kolejnych. Pomaga to wyhamować proces powstawania płytki nazębnej, wytwarzanej właśnie na skutek działania bakterii. Jest to innowacja, jako że dotychczas istniejące pasty do zębów na kamień opierały swoje działanie na stosowaniu składników ściernych, prowadzących czasem do uszkodzeń zębów.

Specjalistyczna pasta do zębów na krwawiące dziąsła

Specjalistyczna pasta do zębów jest doskonała również dla osób zmagających się z paradontozą. Jest to choroba powstała na skutek infekcji bakteryjnej, prowadząca w ostateczności do wypadania zębów. Dbanie o zęby przy paradontozie potrafi być bolesne, dlatego też warto wybrać pastę do zębów na krwawiące dziąsła, zawierającą składniki nie tylko bakteriobójcze, lecz też łagodzące i ściągające, takie jak mleczan glinu, odpowiadający m.in. za hamowanie krwawienia, czy też taurynę wykazującą się właściwościami łagodzącymi.

Stosowanie specjalistycznej pasty SeptOral do zębów

Dzięki zawartości fluoru pasta SeptOral będzie doskonałym wyborem również w celu zabezpieczenia zębów przed próchnicą. Pasta do zębów na kamień przeznaczona jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Nie stosować u dzieci młodszych, ze względu na ryzyko połknięcia.

Dbaj o zęby i jamę ustną stosując także żel i płyn stomatologiczny.

Zapraszamy do zakupu naszej specjalistycznej pasty SeptOral!
KUP TERAZ

>

Skontaktuj się z nami

Wiadomość została wysłana pomyślnie!

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.