• SeptOral Med płyn do zadań specjalnych

  • przeciwgrzybiczy płyn do płukania jamy ustnej

Nasz antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej jest idealny do stosowania w przypadku pojawiania się takich problemów jak afty, pleśniawki, a także paradontoza. Jest doskonałym wyborem przy redukowaniu ilości osadzającej się płytki nazębnej, a przy tym odświeża oddech na długie godziny. SeptOral Med płyn stosowany jest również przed i po zabiegach stomatologicznych, obejmujących m.in. ekstrakcję zęba, usuwanie kamienia, a nawet wszczepianie implantu

Płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną – czym wyróżnia się tle innych produktów?

Płyn do płukania jamy ustnej SeptOral wyróżnia się m.in. wszechstronnością w swoim zastosowaniu. Doskonale służy zarówno pacjentom w gabinetach stomatologicznych, jak i podczas pielęgnacji zębów w domu. Wysokie stężenie chlorheksydyny gwarantuje pełne zwalczenie znajdujących się w jamie ustnej bakterii i zapobiega powstawaniu kolejnych. Ponadto płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną nie zawiera alkoholu, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jako że jest to płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu jest także zalecany do stosowania przez dzieci powyżej 6. roku życia.

Kiedy warto sięgnąć po przeciwgrzybiczy płyn do płukania jamy ustnej?

Płyn do płukania jamy ustnej przeciwgrzybiczny doskonale nada się do stosowania w przypadku występowania problemów takich, jak afty, pleśniawki, grzybica jamy ustnej, nadżerki, czy też tzw. kandydoza jamy ustnej, w ramach której może pojawić się biały nalot lub nawet owrzodzenie.

Stosowanie płynu do płukania jamy ustnej bez alkoholu

Antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej nie wymaga rozcieńczania. Niewielką ilość płynu SeptOral Med płucz usta przez około 30 sekund, a następnie wypluj. Nie płucz wodą po zastosowaniu antybakteryjnego płynu do płukania jamy ustnej – wówczas będzie miał on szansę zadziałać jak najlepiej. Płyn antyseptyczny do płukania jamy ustnej dedykowany jest osobom dorosłym i dzieciom powyżej 6. roku życia. Nie należy stosować płynu bakteriobójczego do płukania jamy ustnej u młodszych dzieci ze względu na ryzyko połknięcia.

Zapewnij prawidłową higienę jamy ustnej stosując również specjalistyczną pastę do zębów oraz żel stomatologiczny.

Zapraszamy do zakupu naszej specjalistycznego płynu stomatologicznego SeptOral!
KUP TERAZ

>

Skontaktuj się z nami

Wiadomość została wysłana pomyślnie!

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.